Power on your business

Redakční systém DRUPAL

Drupal je svobodným software, který umožňuje komukoliv jednoduše vytvářet, publikovat, spravovat a organizovat nejrůznější obsah na internetových stránkách. Stovky tisíc lidí a organizací po celém světě používají Drupal pro běh svých webových aplikací.

Drupal se již třetí rok za sebou umístil v soutěži Webware 100, v kategorii Social & Publishing, kde byl oceněn spolu s devíti dalšími známými aplikacemi a službami, jako jsou například MySpace, Facebook, Twitter či Wordpress. DRUPAL využívá např. britská hudební televize MTV, nebo Americká vesmírná agentura (NASA)

Proč zvolit redakční systém DRUPAL pro Váš  projekt

Cena - CMS DRUPAL je Open source. To znamená, že jej lze používat ZDARMA. V porovnání s komerčními systémy ušetříte desetitisíce, které můžete investovat např. do propagace.

 

Přívětivost ovládání - práce s textem je velice podobná MS Wordu a zvládne ji každý kdo zvládne běžnou práci s internetovým prohlížečem

 

Otevřenost - díky otevřenosti systému se nestanete závislí na jednom dodavateli

 

Bezpečnost a spolehlivost - systém je důkladně otestovaný praxí (statisíce webových projektů na celém světě)

 

Flexibilita - díky velkému počtu dostupných modulů lze implementovat většinu potřebných funkcí. DRUPAL umožňuje také implementaci vlastních modulů. (galerie, ankety, novinky, kalendáře a mnoho dalších připravených přesně podle Vašeho požadavku).

 

Kvalita - obecně jeden z nejlepších Open source CMS.

Proč zvolit Synapse technologies pro DRUPAL

 

Jsme specialisté na Drupal

 

Zkušenost našich vývojářů již od roku 2007