Power on your business

SEO Optimalizace

Cílem SEO - Search Engine Optimization - Optimalizace pro vyhledávače je získat pro web co nejlepší pozici ve vyhledávači.  

 

Všechny projekty realizované Synapse Technologies obsahují základní SEO optimalizaci již jako nedílnou součást dodávky!

 

SEO je jedním z nejmocnějších nástrojů současného internetového marketingu. Výsledkem dobré SEO optimalizace je vyšší návštěvnost Vašich webových stránek, s níž jde „ruku v ruce“ vyšší počet objednávek či nákupů, což znamená Váš větší zisk. Jinými slovy, SEO plní ten samý účel jako klasické reklamní kampaně, ale s mnohem lepším poměrem cena/výkon a s dlouhodobějším efektem. Výsledky jsou na rozdíl od klasické reklamy velmi dobře měřitelné. V současnosti se nejvíce pro měření efektivity používá nástroj Google Analytics.

 

Samo o sobě SEO není reklama, i když může obsahovat reklamní komponenty. Nejedná se o PR (public relations), i když může obsahovat prvky komunikace podobné PR. Jedná se o oblast online marketingu, která se průběžně vyvíjí. Primárním cílem SEO je nárůst počtu cílových návštěvníků. Jako důsledek SEO optimalizace Vám vzroste nejen návštěvnost webu, ale také množství poptávek a objednávek uzavřených v internetových obchodech. Vaše webové stránky či e-shop se budou umísťovat na předních pozicích při vyhledávání na klíčová slova, a to dlouhodobě a s minimálními náklady.

 

Naše služby v oblasti propagace webu a efektivního přivádění správných návštěvníků Vám pomohou zvýšit ziskovost Vašeho webu.

 

Zeptajte se nás jak Vám můžeme pomoci se zvýšením návštěvnosti Vašich webových aplikací. Kontaktujte nás.